На Одещині виробник органічного батату збільшить площі під ним

23 октября, 2018

ТОВ «Дунайський аграрій» цього року вперше виростило органічний батат. Було зібрано близько 20 тонн коренеплодів, які надійшли у київські супермаркети, а вже наступного року під ним планують збільшувати площі. Про це повідомив директор ТОВ «Дунайський аграрій» Роман Дяжук.

«Наступного року збираємося збільшувати площу під органічним бататом. Я знаю, що в Європі існує величезний попит на звичайний батат. Зараз є реальний запит з ЄС на експорт 20 тисяч тонн батату, але в Україні таких обсягів не вирощують. За моїми даними, в Україні під звичайним бататом знаходиться максимум 50 га, і, крім нас, більше ніхто не вирощує органічний батат».

За його словами, в лютому, під час Міжнародної виставки органічної продукції BIOFACH, можна буде реально оцінити попит на органічний батат і, вже відштовхуючись від цих даних, орієнтуючись на експорт, планувати площу під цю культуру.

«Оскільки в Одеській області, де знаходяться наші землі, дуже сприятливі кліматичні умови для вирощування батату, плануємо продовжувати вирощувати органічний батат і паралельно вивчати ринки збуту», – розповів Дяжук.

Він також зазначив, що наступного сезону заплановано збільшення площ під органічними баштанними культурами.

«Цього року спрацювали дуже добре з органічними кавунами, вирощуванням яких займаємося вже чотири роки. Частину останнього врожаю у нас купила компанія й експортувала ягоду до Польщі. Там у супермаркеті наш кавун продавався по 2 злотих/кг», – зауважив Роман Дяжук.

За його словами, наступного сезону компанія однозначно відмовиться від вирощування органічної цибулі та картоплі, під питанням також перець і помідори.

Новости по теме

| | | |