Губернатор Миколаївщини заявив, що деякі депутати облради господарюють не гірше будь-якого рейдера

19 октября, 2018

На думку губернатора Миколаївської області Олексія Савченко деякі депутати обласної ради господарюють не гірше будь-якого рейдера, а навіть ще потужніше. Про це він заявив під час прес-конференції під назвою «Маю силу відповідати» в ході обговорення ситуації, яка виникла у сільгоспвиробників Миколаївського району.

Нагадаємо, аграріями зазначеного району було прийнято рішення про консолідацію своїх сил у вигляді створення ГО «Агро-Сила», щоб в майбутньому самостійно протидіяти рейдерським атакам.

Ми колись розглядали такий вчинок, коли до мене звернулась одна людина, невеличкий фермер, і він мені розповідав як там певні депутати обласної ради господарюють. Я скажу, що не гірше будь-якого рейдера, а навіть ще потужніше, – почав Савченко.

На його думку, коли створюються такі об’єднання, люди в селах, а не в об’єднаних територіальних громадах, орієнтуються на підтримку обласних депутатів, депутатів районних рад. В свою чергу, він закликав орієнтуватись на підтримку зі сторони ОДА.

У нас створена комісія з протидії рейдерству, у мене є можливості, і я не хочу чути, що ми не реагуємо. Ми реагуємо на ЗМІ, на деякі речі, яким ми надаємо оцінку в соціальних мережах, і ми реагуємо на прямі звернення до нас. Тому, будь ласка, орієнтуйтесь на нас. Якщо на нас поступить звернення, ми відреагуємо 100-відсотково, – зауважив губернатор.

А коли йде так, що один фермер за часів інших політичних сил, назвемо це так, отримав землю в певний спосіб. Ситуація змінилась, тим більш змінилась ситуація за рахунок того, що та людина в тому ж селі, чи в тому ж районі має вплив, має можливості, розвивається, і вона починає працювати з селянами, з пайщиками, починає оформлювати договори. Починаються гасла, що хтось когось залякує, хтось щось робить. І це називають рейдерством. Це не рейдерство. Я вважаю, що якщо це буде рейдерство, то буде і звернення до правоохоронних органів, і це можна буде досліджувати. До речі, в ОТГ таких випадків немає, – підкреслив Олексій Савченко.

На думку губернатора, створення подібних організацій – це непогано. Також він пообіцяв, що представники ГО «Агро-Сила» та подібних об’єднань будуть запрошені на наступну комісію з протидії рейдерству, яка відбудеться у листопаді.

Новости по теме

| | | |