В Аграрній партії новий керівник

19 октября, 2018

Відповідно до даних Єдиного реєстру, розташованого на офіційному ресурсі Мін’юсту, Головою Аграрної партії України, станом на 18 жовтня 2018 року є Крутько Юрій Михайлович. Про це повідомялє інтернет-видання AgroPolit.com.

Варто відзначити, що 1 жовтня 2018 року Віталій Скоцик заявив про підробку партійних документів «опозиціонерами», які намагалися зареєструвати у Мін’юсті нові дані про керівництво АПУ, та про подання відповідної заяви до правоохоронних органів через це. Але представники Міністерства юстиції заперечили заяву Скоцика.

«Документи щодо державної реєстрації змін у складі керівних органів Аграрної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі, надійшли до Міністерства юстиції України у вересні 2018 року. Хотіли б наголосити, що заяви лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика про те, що Мін’юст нібито став на чиюсь сторону в процесах, які відбуваються навколо партії, не відповідають дійсності. Станом на 2 жовтня 2018 року вищезгадані документи знаходяться на розгляді, за результатами якого Міністерство юстиції України прийме відповідне рішення. Воно буде прийнято виключно на підставі відповідності/невідповідності поданих документів Конституції, Законам України та статуту партії», – наголосли у прес-службі Мін’юсту.

Також раніше Віталій Скоцик повідомив, що в Аграрній партії відбулася низка кадрових змін, які мали б зміцнити позиції лідера АПУ Віталія Скоцика. Але офіційні дані свідчать, що Головою АПУ відтепер є Юрій Крутько.

Новости по теме

| |