Аграрії Херсонщини звернулись до Президента взяти під свій контроль розслідування нападу на керівника ТОВ «Славута Юг»

19 октября, 2018

Представники аграрного бізнесу Херсонщини підписали та направили офіційне звернення на ім’я Президента України Петра Порошенка з закликом взяти під особистий контроль розслідування та оприлюднення результатів збройного нападу на Андрія Федоренко — керівника ТОВ «Славута Юг», яке здійснює свою діяльність у Херсонській області та є учасником ВАР.

Варто відзначити, що даний напад, в результаті якого Федоренко отримав вогнепальне поранення у спину, стало продовженням рейдерського захоплення, від якого бізнес аграрія потерпає вже більше двох років.

«Тиск, який ми відчуваємо на бізнес, з кожним роком посилюється. Як приклад тому — вищевказаний випадок. Ми як представники аграрного бізнесу занепокоєні можливістю повторення таких ситуацій і в інших районах області в разі бездіяльності державних органів влади», — йдеться у тексті звернення.

На Херсонщині на фермера був скоєний вогнестрельний напад, під час якого невідомі особи розстріляли автомобіль керівника ТОВ «Славута Юг», яке є учасником Всеукраїнської Аграрної Ради, Андрія Федоренко.

Новости по теме

| | |