Більше 2,7 тонн молодої риби випустили до річки Інгул

18 октября, 2018

17 жовтня до річки Інгул було випущено більше 100 тисяч екземплярів – понад 2,7 тонн молодої риби. Про це повідомили у Миколаївській ОДА.

Зазначаться, що це вже не перший такий захід, адже наразі на зариблення природних водойм Миколаївщини передбачено 1,5 млн грн, що дасть змогу вселити близько мільйона екземплярів підрощеної молодої риби.

«Такі дії є дуже важливими для Миколаївської області. Адже це не тільки покращує екологічний стан природних водойм області, а й збільшить в майбутньому обсяги вилову товарної риби. Це, у свою чергу, призведе до покращення показників економічного розвитку Миколаївщини. Більш того, вселення 1 мільйона екземплярів молодої риби можна вважати прямим інвестуванням у розвиток галузі рибної промисловості у розмірі 1,5 млн грн за державною програмою», – прокоментував перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Вячеслав Бонь.

«За сприяння Миколаївської облдержадміністрації Державним агентством рибного господарства України було прийняте рішення — вселити до річок Південний Буг та Інгул частину вирощеної молоді риби у Новокаховському рибоводному заводі. Це близько 1 мільйона екземплярів», – зазначає керівник Управління державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

Варто відзначити, що у вересні 2018 року до річки Південний Буг вже було випущено близько 250 тисяч екземплярів водних біоресурсів, від сьогодні й надалі роботи із вселення молодої риби продовжаться.

Нагадаємо, що 17 жовтня на Херсонщині у Канівське водосховище випустили 7 тонн мальків риби.

17 жовтня до річки Інгул було випущено більше 100 тисяч екземплярів (більше 2,7 тонн) молодої рибиЦе вже не перший такий захід, адже наразі на зариблення природних водойм Миколаївщини передбачено 1,5 млн грн, що дасть змогу вселити близько мільйона екземплярів підрощеної молодої риби. «Такі дії є дуже важливими для Миколаївської області. Адже це не тільки покращує екологічний стан природних водойм області, а й збільшить в майбутньому обсяги вилову товарної риби. Це, у свою чергу, призведе до покращення показників економічного розвитку Миколаївщини. Більш того, вселення 1 мільйона екземплярів молодої риби можна вважати прямим інвестуванням у розвиток галузі рибної промисловості у розмірі 1,5 млн грн за державною програмою», — прокоментував перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь. «За сприяння Миколаївської облдержадміністрації Державним агентством рибного господарства України було прийняте рішення — вселити до річок Південний Буг та Інгул частину вирощеної молоді риби у Новокаховському рибоводному заводі. Це близько 1 мільйона екземплярів», — зазначає керівник Управління державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко. Зазначимо, що у вересні 2018 року до річки Південний Буг вже було випущено близько 250 тисяч екземплярів водних біоресурсів, від сьогодні й надалі роботи із вселення молодої риби продовжаться.

Posted by Миколаївська обласна державна адміністрація on 2018 m. Spalis 17 d., Trečiadienis

Новости по теме

| | |