У Каховці розробили машину для повного очищення цибулі

15 октября, 2018

Каховський експериментальний механічний завод (КЕМЗ) розробив установку для обрізання кінцевої і пір’яної частин ріпчастої цибулі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

На сьогоднішній день переважна більшість переробних підприємств, логістичних компаній в області свіжої овочевої логістики та фермерських господарств спеціалізуються на товарному виробництві цибулі, використовують для цієї мети ручна праця.

Повідомляється, що в середньому одна людина здатна на годину очистити не більше 10 кг цибулі, а якщо говорити тільки про обрізку пір’яний і кореневої частини цибулини, то не більше 60 кг цибулі на годину. Тобто що б вийти на продуктивність по повному очищенні лука ручним способом до 1 тонни на годину, підприємцям необхідно наймати близько 100 сезонних робітників, і не менше 20 осіб для ручної обрізки почищеного лука. На тлі поточної державної політики в Україні, яка заохочує виїзд працездатного населення за межі країни, проблеми пов’язані з наймом робочої сили для національного товаровиробника з кожним роком набувають все більш гострий характер.

Новости по теме

| |