Аграрії Миколаївщини мають самостійно ремонтувати дороги між своїми полями

13 октября, 2018

Аграрії латифундисти мають ремонтувати дороги між своїми полями. Про це заявив губернатор Миколаївської області Олексій Савченко під час прес-конференції під назвою «Маю силу відповідати».

На даний час у Миколаївській області гостро стоїть питання ліквідації Єланецького райавтодору через велику заборгованість, що викликало обурення у районній раді. У свою чергу губернатор Миколаївської області Олексій Савченко заявив, що ніщо не заважає Єланецькій райраді створити своє комунальне підприємство, закупити техніку та утримувати дороги. Крім того, він звернув увагу на безліч сільськогосподарських земель в районі, які обробляють фермери техніка яких і проїжджає цими дорогами. Зважаючи на це ті ж самі фермери і повинні ремонтувати дорогу.

«Скільки у нас ріллі, скільки у нас землі обробляється. І скільки підприємців заробляють коштів. І чиї поля знаходяться біля тих доріг, по яким не можна проїхати. Так я скажу, що це фермера, що це за господарі своєї землі. Треба відбирати такі землі. Я знаю, що журналісти напишуть, що Савченко сказав, що треба відбирати землі у тих латифундистів, які не роблять дороги між своїх полів», – зазначив голова області.

На питання журналістів, чому не ввести збір за те, що більшість транзитних шляхів зерновиків проходять через межі Миколаївської області. Савченко відповів, що це питання знаходиться у повноваженнях законодавців та потягне за собою безліч проблем. А транспортного збору недостатньо для того щоб в області була хороша дорога.

Також він наголосив, що треба робити дорогу, яка би витримала 50-ти тонні вантажівки, що дозволить збільшити максимальну вагу транспорту.

«У нас сьогодні є штрафи, є важелі впливу для запобігання перевантаження вантажівок. Але треба не просто брати і штрафувати їх, а треба вивести формулу по дорогах, щоб вона, наприклад витримала до 50 тонн, щоб перевантаження було після 50 тонн. Тому що сама ця машина має велику вагу. Завантажили її і вона відразу показує або 42-43 тонни, або 39-40 тонн», – наголосив Савченко.

Він нагадав, що в Миколаєві діє 5-ти річна гарантія на всі дороги, які були збудовані за останні 2 роки.

Новости по теме

| | | | |