На Запоріжчині зібрано перший врожай шафрану

12 октября, 2018

В селі Матвіївка під Запоріжжям сім’я фермера Кирила Кочергіна вирішила почати з 2 соток, посадивши близько 9 тисяч цибулин. Вони стали першими, хто взявся вирощувати цю культуру в Запорізькій області.

Варто зазначити, що на Херсонщині поширювати культуру шафрану на півдні Україні взявся приватний підприємець Олег Демченко, який протягом останніх 15 років займається вирощуванням овочів, зернових і технічних культур. Дізнавшись про унікальні властивості шафрану, він в той же рік висадив на своєму полі півтони його цибулин.

Кирил Кочергін розповідає, що 5 років тому за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва вони почали займатися ягодами — полуницею, малиною. Але через низьку закупівельну ціну, нестачу вологи й підвищення температур у їхньому регіоні, що спричиняло високі витрати на їх вирощування, почали цікавитися нішевими культурами.

«Так на одному з семінарів познайомилися з фермером з Херсона, який вже 4 роки займається вирощуванням шафрану. Вирішили й собі спробувати», — розповідає фермер.

За словами Кочергіна, перш ніж їх садити, вони підготували ґрунт. Посушливий клімат шафрану підходить. Його можна просто посадити, не поливати, нічим не підживлювати. Садили на початку серпня, а вже в 20-х числах вересня з’явилися сходи, а 1 жовтня рослини зацвіли. Цвіте шафран близько місяця і лише восени, пік цвітіння триває 2 тижні.

Кирило разом з родиною починає збирати шафран з першими променями сонця, поки квіти не розпустилися. У бутонах головна цінність рослини — червоні рильця, які вручну відривають від квітки (бажано ще закритої) і потім висушують. Щоб отримати 1 грам спеції, потрібно зібрати близько 150 квіток. У кожній квітці 3 рильця, значить виходить в грамі приблизно 450 рилець. У пік цвітіння збирали по 3-4 тисячі квіток за день.

«Висушуємо в електросушарці, не перевищуючи при цьому температуру 40 градусів, щоб шафран не втратив своїх лікувальних властивостей. Зараз шукаю лабораторію, яка може зробити повний аналіз якості, щоб можна було порівняти з привізним шафраном», — каже фермер.

Зі своєї ділянки родина планує зібрати від 60 до 100 грам шафрану. Спецію реалізовуватимуть роздрібним покупцям. 1 грам шафрану запорізького виробництва коштує 195 гривень (близько 7 доларів). Світові ціни на шафран становлять від 3 до 30-35 доларів за грам. Роздрібна ціна українського приблизно 7 доларів, оптова — 5-6. З кожним роком попит на український шафран зростає.

За матеріалами: zanoza-news.com

Новости по теме

| |