В Україні відчувається послаблення закупівельних цін на свинину

12 октября, 2018

Середній рівень закупівельних цін на свинину живою вагою цього тижня впав до 47,45 грн/кг, адже за результатами попередніх торгів більшість товарних партій розписали на 0,75-2 грн/кг дешевше. Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Не зважаючи на відчутніше послаблення цін, їх низхідний рух на цьому, найвірогідніше, не вповільниться. Так, виробники свинини відзначали досить слабкий попит з боку заготівельників, деякі з них переносили закупівлю попередньо замовлених партій на наступний тиждень.

Водночас оператори відзначають, що пропозиція живця цілком відновилася після сезонного літнього спаду. З огляду на такі обставини більшість представників м’ясопереробної галузі очікують, що внутрішні котирування на живець свиней забійних кондицій у другій половині жовтня опустяться нижче позначки 46 грн/кг.

Додатковою підтримкою таких змін цін на свинину живою вагою слугують відповідні коливання європейських котирувань, які поступово просідають під впливом цін на свинину в Бельгії та Німеччині.

Тож здешевлення закупівлі європейської свинини сприяло зниженню бар’єрної ціни входу імпортної продукції ще на 2% – до 44 грн/кг.

Новости по теме

| | |