На Миколаївщині зібрали і відправили на реалізацію врожай, вирощений на самовільно зайнятій сільгоспземлі

11 октября, 2018

У Миколаївській області вирощений врожай на самовільно зайнятій земельній ділянці державної власності керівником сільськогосподарського підприємства зібрано та передано на реалізацію, кошти від якої надійдуть до місцевого бюджету. Площа ділянки дорівнює майже 100 га вартістю 361 тис.грн., і розташована на території однієї із сільських рад Новоодеського району. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Миколаївської області.

Варто відзначити, що у червні 2018 року Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області до суду скерувала обвинувальний акт стосовно керівника сільгосппідприємства. Крім того, з метою усунення суспільно небезпечних наслідків вказаного кримінального правопорушення місцевою прокуратурою з метою захисту інтересів держави в особі ГУ Держгеокадастру в Миколаївській області до суду в порядку цивільного судочинства скеровано позовну заяву з вимогою стягнути з недобросовісного користувача шкоди, заподіяної злочином в розмірі 121 тис.грн. та звільнити самовільно зайняті земельні ділянки.

Відповідно до вимог земельного та цивільного законодавства власником сільськогосподарської продукції, вирощених на самовільно зайнятих земельних ділянках, є держава, як власник землі.

У зв’язку з чим, Вознесенська місцева прокуратура звернулась до ГУ ДФС в Миколаївській області з клопотанням про реалізацію врожаю, вирощеного на самовільно зайнятих земельних ділянках в дохід держави.

В результаті скоординованих дій незаконно вирощений врожай зібрано та передано на реалізацію, кошти від якої надійдуть до місцевого бюджету.

Вжиті місцевою прокуратурою заходи свідчать про комплексний підхід до вирішення проблеми самовільного використання земель у регіоні та сподіваємось стане застереженням для інших осіб, які бажають отримати вигоду внаслідок незаконного використання земель.

Новости по теме

|