У порту «Южний» з’явиться олійний хаб

10 октября, 2018

Група Allseeds планує інвестувати $15 млн у створення олійного хабу в порту «Южний» (Одеська область). Про це повідомив голова Ради директорів Allseeds В’ячеслав Петрище, передає Економічна правда.

За його словами, мова йде про створення майданчику для трейдерів та переробників на базі потужностей Allseeds, де вони зможуть продавати будь-які обсяги олії плюс відвантажувати партії в будь-яку точку планети.

«Інвестиції у створення хабу складуть приблизно $15 млн і вже $30 млн ми інвестували в інфраструкутру», – сказав В’ячеслав Петрище на прес-конференції.

Петрище додав, що у планах його компанії подвоїти виробництво рослинної олії  у найближчі три роки.

«Реалізація проекту олійного хабу вже почалася: підписані договори з великими гравцями на цьому ринку. Плануємо у жовтні почати збільшувати потужності перевалки, щоб до січня вийти на потужність 100 тис. т на місяць з перспективою 1,5 млн тперевалки рослинних олій у наступному році. Упевнений, в найближчі два роки вийдемо на 2,5 млн т», – зазначив В.Петрище.

У вересні Нідерландський банк розвитку FMO та Diligent Capital Partners (DCP) стали акціонерами Allseeds, придбавши частку в 16% акцій.

Інвестиції в акціонерний капітал дозволяють розраховувати на розширення потужностей Allseeds у порту Южний.

Довідково:

Allseeds Group заснована в 2010 році. У липні 2015 року група ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту «Южний» (Одеська обл.) Потужністю переробки 2,4 тис. тонн насіння соняшнику на добу (або 1,8 тис. тонн ріпаку, або 1,5 тис. тонн сої ).

Новости по теме

| | | |