За три квартали порт «Ніка-Тера» обробив 3,7 млн тонн вантажів

10 октября, 2018

З початку року обсяг вантажообігу «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, склав 3,7 млн ​​тонн, що на 10% перевищує минулорічний показник роботи за цей період. Повідомляє прес-служба компанії.

Всього за 9 місяців в порту було оброблено 221 судно.

«Істотний приріст обсягів перевалки забезпечили вантажі, які раніше у порту не оброблялися: олія, гранульовані шрот і висівки, а також нові номенклатури навалювальних вантажів. Крім цього, порт почав навантаження зернових, зернобобових, олійних, а також продуктів їх переробки на четвертій за рахунком вантажній машині, що дозволяє одночасно перевалювати дані вантажі на морські судна відразу на чотирьох комерційних причалах», – зазначає заступник начальника порту, комерційний директор Валерій Сальников.

Крім традиційного приймання вантажу з автомобільного та залізничного транспорту до акваторії порту почала здійснюватися перевалка вантажів з маломірного флоту за допомогою плавучого крана на великотоннажні судна.

Паралельно зі збільшенням темпів перевалки, в порту тривають роботи по введенню в експлуатацію другої черги олієперевалювального комплексу на 30 тис. тонн одноразового зберігання.

Новости по теме

| | |