В Ічні через вибухи боєприпасів загорівся маслозавод

9 октября, 2018

Снаряди зі складу боєприпасів в Ічні під час пожежі влучили в Ічнянський завод сухого молока і масла, повідомляє dtp.kiev.ua.

«В Ічні горить вокзал і маслозавод. Снаряди і міни розлітаються по сусіднім населеним пунктам за 5-10 км від епіцентру», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що по тривозі піднято підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії. У МВС створено оперативні резерви з Нацполіції та Нацгвардії. Приведено у готовність медичні літак і вертоліт та два літаки АН32-П.

До місця події направлено 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки ДСНС, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 чоловік та 39 одиниць техніки, посилені наряди Нацполіції з м. Києва та Київської області кількістю 150 осіб та Нацгвардії — 100 осіб з підготовленими бронегрупами для патрулювання місця події.

Нагадаємо, о 03:40 9 жовтня до ДСНС надійшла інформація про пожежу та вибухи на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області.

Новости по теме

| | |