Фермери Одещини отримають майжe 7 млн грн на утримання тeлят

9 октября, 2018

Домогосподарства Одеської області отримають грошову дотацію з державного бюджету у розмірі майже 7 мільйонів гривень. Про це повідомили в управлінні аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації.

Ці кошти будуть нараховані фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби. Відтак, за одну тварину можна отримати від 300 до 2500 гривень.

«Все більше фермерів прагнуть скористатися правом на бюджетну дотацію. Цього разу вже понад 5 тисяч мешканців області взяли участь у програмі. У їх домогосподарствах утримується понад 14 тисяч телят віком до 13 місяців. Найбільш активними за кількістю поданих заявок виявилися Лиманський, Кодимський та Великомихайлівський райони», — зазначив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Зазначається, що зявок на найбільшу суму дотацій подано Любашівським районом – майже 785 тисяч гривень. Минулого разу правом на отримання бюджетної дотації скористалися 277 мешканців області, яким за утримання телят було нараховано майже півмільйона гривень.

Нагадаємо, цьогоріч на розвиток тваринництва у держбюджеті закладено 4 мільярди гривень. Очікується, що фінансова підтримка призведе до збільшення поголів’я худоби та поліпшення його генетичного потенціалу.

У повідомлeнні також наголошується, що у 2018 році голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював збільшення фінансування агропромислового комплексу з обласного бюджету.

Новости по теме

| | | | |