10% переробки винограду в Україні виконують аграрії Херсонщини

9 октября, 2018

На сьогодні доля Херсонщини в загальноукраїнських об’ємах переробки винограду на виноматеріали становить поки що близько 10%. Про це написав на своїй сторінці у Facebook написав директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода.

«Херсонська область є одним з чотирьох регіонів України, які переробляють виноград на виноматеріали. Зараз ми маємо 8 підприємств цієї галузі, загальною потужністю 2300 тис. дал на рік, які виробляють та реалізують вина, коняки та виноматеріали. На сьогодні доля Херсонщини в загальноукраїнських об’ємах переробки винограду на виноматеріали становить поки що близько 10%, але потенціал області набагато більший«, – повідомив Паливода.

За його словами, після втрати частини виноробних потужностей України в результаті анексії Криму, Херсонська область, як найбільш наближена за кліматичними умовами до півострова, може налагодити виробництво лінійки вин з сортів винограду, які раніше вирощувалися тільки в Криму.

«Розвитку виноробства Херсонщини зокрема сприятиме і зростаючий імідж області, як туристичного регіону, що дозволить розвинути такий напрям, як гастрономічний туризм. Отже сподіваємось, що згодом Херсонські вина, як і херсонські кавуни та томати, стануть ще одним брендом та візитівкою області», – зазначає директор департаменту АПР.

Нагадаємо, цьогорічний врожай винограду збільшився на 10%.

Новости по теме

| | |