На Миколаївщині самовільно захвачeні 22 га зeмлі засіяли соняшником

9 октября, 2018

Вознесенською місцевою прокуратурою із залученням головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області виявлено факт самовільного зайняття особою земельної ділянки площею 22 га пасовищ на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району без належних правових підстав. Повідомляє прeс-служба відомства.

Встановлено, що у травні поточного року місцевий мешканець, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв зазначену земельну ділянку та засіяв соняшником. Як наслідок, зазначеними протиправними діями спричинено державі шкоду у розмірі майже 30 тис. грн.

Не реагуючи на вимогу ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області звільнити земельну ділянку, місцевий мешканець продовжував незаконно використовувати її, що підтверджено відповідними актами обстеження та інформацією сільської ради.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до Вознесенського міськрайонного суду позову про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Новости по теме

| |