Упродовж 20 років 3444 українських підприємства були неефективними, – Кубів

5 октября, 2018

Перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку й торгівлі Степан Кубів повідомив, що упродовж двох десятиліть 3444 підприємства в Україні були неефективними. Про це він заявив під час години запитань до уряду.

«Упродовж двох десятиліть 3444 підприємства були неефективними. І коли я став… міністром, разом зі своєю командою, з урядом Гройсмана, чітко завдання було поставлене з двох аспектів: від президента – щодо оборонної галузі та промисловості, й уряду – щодо інших підприємств», – пояснив Кубів.

Він додав також, що завдяки плідній роботі підприємства, буквально за 2,5 роки дали 6,6 млрд гривень, а далі – пройшов ріст іще 40%.

Також він зазначив, що експорт українських товарів зростає протягом 19 кварталів поспіль.

«За 8 місяців 2018 року українські промисловці виробили на 2,2% більше продукції, ніж за 8 місяців 2017 року. Хімічне виробництво зросло на 29,9%, автомобілебудування — на 17,2%. Ми стали більше експортувати, експорт українських товарів зростає 19 кварталів поспіль. За 7 місяців цього року українські підприємства експортували товарів на $26 млрд», — сказав Кубів.

Він підкреслив, що попри те, що левову частку експорту сьогодні становлять харчові продукти, Україна також нарощує експорт продукції з додатковою вартістю.

Кубів також висловив думку, що збільшення не лише експорту, а й імпорту свідчить про зростання економіки, адже Україна завозить обладнання, необхідне для модернізації промисловості.

«Україна імпортує нафту, обладнання, електричні машини, автомобілі», — розповів Кубів.

Новости по теме

| | |