«Українському вину бути»: Кабмін затвердив порядок реєстрації, необхідний малим виноробам для легальної роботи

4 октября, 2018

У середу, 3 жовтня, Кабінет Міністрів України затвердив форму та порядок реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази для малих виноробів, котрі хочуть виготовляти та реалізовувати власне вино. Про це повідомив народний депутат Роберт Горват.

Цей крок був необхідним елементом для повноцінної реалізації Закону України №2360 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв», співавтором якого є нардеп від Миколаївщини Андрій Вадатурський.

«Відтепер — замість 140 дозвільних документів та дворічної бюрократичної тяганини і корупції, необхідно лише подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази, яка реєструється упродовж 1 робочого дня. Малі винороби отримали максимально сприятливі можливості для розвитку своєї справи. Тепер — справа за вами, панове! Вирощуйте виноград, збирайте урожай і створюйте високоякісне українське вино! Українському вину бути!» — написав парламентар на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, раніше Президент підписав Закон України №6693 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв».

Новости по теме

| | |