За перших три дні жовтня Чорноморським рибпатрулем виявлено майже 20 порушень

4 октября, 2018

У період з 1 по 3 жовтня держінспекторами Чорноморського басейнового управління вдалося зафіксувати 17 порушень природоохоронного законодавства. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 3332 грн. В результаті конфісковано заборонені знаряддя лову, загальною протяжністю майже 1,5 км. Найбільша кількість порушень було зафіксовано на території Тузловської групи лиманів.

У вівторок, 2 жовтня, під час рейду на оз. Бурнас Татарбунарского району (Тузловська група лиманів) патруль виявив сітки, в кількості 9 шт. Загальна довжина знарядь лову склала 400 метрів. Власника майна встановити не вдалося. Складено акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

В цей же день поряд було зафіксовано ще чотири порушення та складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено.

Наступного дня, 3 жовтня, інспекторами Чорноморського рибоохоронного патруля спільно з ДПС затримали правопорушника. Інцидент стався на Дженшейському лиман. Браконьєр займався незаконним виловом водних біоресурсів. Під час огляду речей громадянина виявлено рибу лобань — 4 екз. Завдано шкоди рибним запасам на суму 2380 грн. Складено протокол про адмінпорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Новости по теме

| |