Голова Запорізького рибпатруля перевернувся на новому катері відомства в алкогольному сп’янінні – є постраждалі

1 октября, 2018

Голова запорізького рибоохоронного патруля Дмитро Чайка перекинувся на новому катері, внаслідок чого з травмами доставлений в обласну лікарню. Ще один пасажир катера потонув. Повідомляється, що це сталось на Каховському водосховищі 30 вересня близько 12:30.

За словами очевидців, п’яна компанія з трьох осіб на великій швидкості виписувала круті зигзаги на воді. В одному з поворотів двоє людей випали за борт. Катер почав крутитися на місці, і пару раз пройшов по людям, які опинились. Викликана на місце події водна поліція на катері виявила ящик зі спиртними напоями.

Тіло потонулого чоловіка порубаного гвинтом човна рятувальники знайшли тільки ввечері. Ним виявився заступник начальника в Управлінні захисту економіки, який очолює один з відділів Павло Саварець.

У запорізькому управлінні ГСЧС відзначили, що на човні було троє чоловіків. Третій постраждалий обійшовся переляком. Це — ще один співробітник УБЕЗ Юшков Павло, теж займає, згідно з декларацією, посаду начальника.

Очевидці стверджують, що компанія чоловіків відзначала з алкоголем отримання нових катерів рибоохороні.

Дійсно напередодні Запорізький рибоохоронний патруль отримав нову техніку, в тому числі і катери. Документи на катери до кінця ще не були оформлені, тому їх не поставили на облік і експлуатуватися вони не повинні були. Так само виникає ще маса питань: А у кого-то з цієї компанії були права на управління катером? Причальний зобов’язаний був відобразити в Журналі відхід плавзасоби, чи було це? Куди збиралася напідпитку компанія з алкоголем йти на службовому катері в неділю? Так само викликає питання складу компанії: начальник обласної рибоохорони розважається разом з начальниками відомства, яке має його контролювати?

За словами рибалок, щось подібне мало рано чи пізно статися, так як запорізький рибний чиновник останнім часом відчував себе як місцевий «рибний царьок». На їхню думку, все це говорить про глобальну корупцію в рибному відомстві країни.

Новости по теме