У Держгеокадастрі Миколаївщини вісьмом ОТГ передали більше 23 тисяч га сільгоспземлі

28 сентября, 2018

У четвер, 27 вересня, у Головному управлінні Держгеокадастру Миколаївської області підписали акти прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, повідомляють у прес-службі відомства.

Документи, які містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу, надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.

Згідно з актом прийому-передачі 8 об’єднаних територіальних громад Миколаївщини отримали у комунальну власність 1023 земельні ділянки та розпоряджатимуться землею загальною площею 23тисяч 959 га.

Нагадаємо, передача земель сільгосппризначення державної власності в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) відбувається відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад».

Новости по теме

| |