Тепер земельні ділянки можна реєструвати онлайн

27 сентября, 2018

Опубліковані та вже почали діяти зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру, що передбачають спрощення процедури реєстрації земельної ділянки. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук.

Як повідомляється, відтепер заяву про реєстрацію земельної ділянки може подаватись в електронній формі з використанням цифрового підпису. Крім того, з’явиться онлайн моніторинг розгляду всіх видів заяв, які опрацьовуються у Державному земельному кадастрі (заявник зможе сам контролювати стан готовності документів).

Також за його словами Олексія Гончарука, це допоможе істотно зменшити кількість відмов при розгляді оформленні реєстрації земельної ділянки.

«Нагадаю, що досі держава сотні тисяч разів на рік відмовляла у реєстрації земельних ділянок (більше 135000 відмов у 2016-му році), тому проблема була досить масштабною. Зараз ми прогнозуємо зменшення кількості відмов на порядок, ну і «схематозиків» також стане трохи менше», – наголошує Гончарук.

Новости по теме

| | |