На Миколаївщині браконьєром було виловлено рапанів на 1,6 млн грн

26 сентября, 2018

Чергове масштабне порушення Правил промислового рибальства було зафіксовано 22 вересня в районі с. Коблево Березанського району Миколаївської області.

Чорноморським рибоохоронним патрулем спільно з Управлінням оперативного реагування виявлено промислове судно, на якому відповідальний за вилов рибалка здійснював лов водних біоресурсів. За допомогою забороненого знаряддя лову – однієї драги кустарного виробництва, порушнику вдалося добути 42175 екз. рапани, вагою 4064,45 кг.

Сума збитку, нанесеного рибному господарству України, склала близько 1,6 млн грн.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд за місцем скоєння правопорушення. Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

Розрахунок за незаконний вилов біоресурсів здійснювався відповідно до «Методики розрахунків збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення правил рибальства та охорони водних живих ресурсів», затвердженої спільним наказом Міністерства аграрної політики України та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 12.07.04 за № 248/273. Згідно Методики розраховувалися прямі збитки, а також збитки від втрати потомства.

Новости по теме

| |