Проблемі АЧС експерти приділять особливу увагу

26 сентября, 2018

18 жовтня у рамках Міжнародного Дня Свиноферми відбудеться Національна конференція з африканської чуми свиней. Місце зустрічі — «UBI Конференц Хол», Глеваха, Київщина. Організатори події — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та компанія Dykun.

До участі у конференції долучаться кращі фахівці з питань АЧС Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), спільно з експертами Асоціації «Свинарі України» вони даватимуть відповіді на запитання, актуальні для бізнесу.

Зокрема, мова йтиме про прогнози подальшого розвитку епізоотичної ситуації та вплив АЧС на глобальне свинарство, механізми компенсації збитків від «африканки» для промислових свиногосподарств, а також стратегію захисту свиноферми від хвороби.

Крім того, експерти АСУ презентуватимуть фото-звіт найкращих практик біобезпеки вітчизняних свиногосподарств.

«Сьогодні АЧС — найактуальніше питання не лише для вітчизняного, але й для глобального свинарства. Якщо у попередні роки ця хвороба концентрувалася у вже інфікованих регіонах, то цьогоріч почала „розширювати горизонти“. Так, АЧС „дісталася“ до найбільшого світового гравця на свинарській арені — Китаю, а також збурила європейську спільноту, діставшись до Румунії, Болгарії та Бельгії. Відтак, ця проблема вийшла на новий рівень», — зауважують в Асоціації «Свинарі України».

Нагадаємо, в Україну приїхала місія з ЄС, щоб дати свою оцінку епізоотичній ситуації щодо АЧС.

Новости по теме

| | |