На Одещині рейдери намагаються привласнити землі селян

24 сентября, 2018

У Новоселівці Кілійського району Одеської області рейдери намагаються привласнити землі селян і основні активи бюджетоутворюючого підприємства «Еникиой».

Так, 17 вересня в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ФОП та громадських організацій з’явився запис про внесення змін у складі бенефіціарних власників — засновників ТОВ «Еникиой».

За словами народного депутата України Антона Кіссе, до якого його виборці звернулися за допомогою, правоохоронні органи вже почали дії, що перешкоджають захопленню активів підприємства.

Те, що рейдери ведуть себе зухвало, свідчить факт погроз на адресу юридичного консультанта підприємства, а також директора ТОВ «Еникиой» Михайла Стоєва.

«У мій офіс на двох машинах приїхали невідомі, які назвалися Русланом і Сергієм, кинули мені на стіл папку зі схемою пересувань моїх дітей, фотографії членів моєї сім’ї і заявили: відійди в сторону!», — розповідає адвокат Младен Бардук.

Коли співробітники офісу викликали поліцію, непрохані гості поспішили піти. За його словами, надходять дзвінки з погрозами його дружині і матері. Невідомі обіцяють влаштувати проти нього інформаційну війну, а також тиск з боку правоохоронних органів. Таким чином, підприємство хочуть позбавити юридичної антирейдерської підтримки.

Слід зазначити, що обласна прокуратура і облуправління поліції тримають ситуацію зі спробою рейдерського захоплення у Новоселівці під контролем, у селі чергують наряди поліції, усі підозрілі особи перевіряються на в’їзді в село. В свою чергу керівництво підприємства найняло охорону об’єктів, про що поінформував директор Михайло Стоєв, а також особисту охорону керівництва підприємства.

Про протиправну ситуацію вже проінформовані прем’єр Володимир Гройсман, міністр юстиції, генеральний прокурор, а також голова Нацполіції України.

Матеріали topor.od.ua

Новости по теме

| | | | |