Незважаючи на посуху і проблеми з якістю, сезон кавунів у 2018 році був успішний

21 сентября, 2018

Більшість українських виробників кавунів вже завершили реалізацію кавунів і тепер підводять підсумки сезону, що минає. Про це повідомляють фахівці EastFruit.

Як відзначають самі фермери, цей сезон мав кілька особливостей. Перш за все, сезон реалізації кавунів в Україні почався приблизно на 1,5 тижні раніше, ніж звичайно, тоді як завершується приблизно в ті ж терміни, що і роком раніше. При цьому, в нинішньому році помітно збільшився відсоток продукції нестандартного, більш великого розміру, яку покупці купували неохоче. Ще одним негативним фактором сезону стала посуха, яка спостерігалася в ряді регіонів і нерідко надавала негативний вплив на якість.

Проте, за словами багатьох виробників, урожай кавунів цього року був дещо більше торішнього, незважаючи на тенденцію скорочення площ під цією культурою. Проте, вони залишилися задоволені рівнем цін, оскільки підтримку їм надавав досить активний експорт в Білорусь.

Зараз же в продаж вже надходять залишкові партії вказаних баштанних. Відвантажувати кавуни виробники готові по 3,5-5 грн / кг ($ 0,12-0,18 за кг), що в середньому на чверть дорожче, ніж вони пропонували останні обсяги в попередньому сезоні.

Новости по теме

|