Скільки коштує вирощування гісопу на Миколаївщині?

20 сентября, 2018

У текстах Старого і Нового Заповітів згадується близько 120 рослин. У Біблії говориться, що фактично перша трава та дерева були створені Богом вже на третій день. Серед біблійних рослин є ті, що мали символічне значення, використовувалися, як матеріал для будівництва та вживалися в їжу. Але особливе місце у «книзі життя» займають ритуальні рослини, бо ритуал у житті людини завжди мав не останнє значення. За допомогою ритуалу можна було зцілювати, виконувати бажання, бачити майбутнє та знищувати ворогів. Однією з найяскравіших ритуальних рослин був Гісоп (лат. Hyssópusofficinális).

Ще в далекій давнині жерці Єгипту використовували цю лікарську рослину для вмивання та додавали у хліб, бо знали про його бактерицидні властивості. В азіатських країнах його використовували в культових обрядах для очищення священних місць та додавали у напої. За дослідами вчених-істориків відомо, що Гісоп був внесений до таємного списку лікарів ченців-бенедиктинців. До того ж, він входить до складу відомого та неповторного лікеру «Шартрез», що за легендою був напоєм вічної молодості. Таємницю виготовлення цього лікеру досі зберігають святі отці Картезіанського ордену.  За християнською релігією саме гісопом було омите зняте з хреста тіло Ісуса. Так який же він цей Гісоп та яку користь може принести ця рослина півдню України?

В народі гісоп називають Синій звіробій. У дикому вигляді він росте в Африці, Азії, жарких районах Середземномор’я. В Україні ця унікальна рослина занесена до Червоної книги, а саме Гісоп крейдяний, який можна зустріти на крейдових відкладеннях. Зростає він на сухих схилах гір, а це говорить про те, що, в цілому, вид стійкій до посухи та терплячий до ґрунту. А що, як не такі особливості ідеально підходять для ґрунтово-кліматичних умов Півдня України? Окрім гісопу крейдяного, основними найбільш відомими різновидами є гісоп лікарський, або звичайний та гісоп анісовий. В офіційній медицині багатьох країн світу застосовуються верхівцеві частини стеблин з листям та квітками. По лікувальній дії гісоп схожий до шавлії лікарняної. Його рекомендовано використовувати при хронічних бронхітах та катарі кишечника в якості засобу, що зменшує виділення поту, як антисептик. Наприклад, в болгарській народній медицині траву використовували при диспепсії, анемії та в якості відхаркувального засобу.

Гісоп лікарський має квітки білого, кремово-рожевого або блакитного відтінку, що утворюють суцвіття та формують плоди Бджолиної трави, бо гісоп має ще й таку назву. Гісоп лікарський включений до фармакопеї Румунії, Франції, Німеччини, Португалії та Швеції. У гісопу анісового неперевершений приємний аромат. Квітки синього відтінку придатні для приготування страв, ефектно виглядають в салатах. У кулінарії застосування знаходить в основному сушене листя верхньої третини рослини. Лише салати з томатів і огірків приправляють свіжою зеленню. Гісоп покращує смак страв з квасолі, гороху. Його додають в ковбаси, овочеві супи, до смаженого м’яса. Використовують при солінні маслин, огірків і томатів. Гісоп добре поєднується з петрушкою, кропом, селерою, фенхелем, м’ятою, майораном, базиліком.

Закордоном цю траву культивують давно. В США гісоп вирощують у 13 штатах. Американські фахівці стверджують, що ця культура є дуже  економічно вигідною, бо окрім цінної лікарської сировини та застосування в їжу ще є гарним медоносом. Мед з гісопу коштує у три рази дорожче ніж звичайний квітковий. До того ж, якщо рослині потрібне активне запилювання, то висаджуючи поряд гісоп  можна гарантувати, що не тільки бджоли, а й метелики та багато інших комах будуть присутні в великих кількостях.

Фермери, які ведуть своє господарство за законами пермікультури, на власному багаторічному досвіді доказали, що гісоп є саме тією рослиною, яка може відлякувати небезпечних шкідників культурних рослин. Висаджуючи гісоп між рядами овочевих та плодових культур вони з’ясували, що завдяки такому прийому позбулися капустяної совки, ріпного білана та попелиць. На півдні України ці шкідники також не є екзотичними, тому така рослина буде дуже корисною для нашого регіону.

Всім відомо, що основою будь-якої парфумерії є ароматичні ефірні олії. Ефірні олії – це екстракт рослин, які з допомогу певних технологій перетворюються в концентровані чисті олії. При цьому вони зберігають свої унікальні і лікарські властивості цієї рослини, але в концентрованій формі. Зараз у Європі користується популярністю така парфумерія, яка створена на основі натуральних компонентів – трав та рослин, що культивовані за органічною технологією та мають не лише приємний аромат, а ще й лікувальні властивості. Основною ідеєю таких ароматів є ароматерапія, тобто лікування за рахунок вдихання необхідного для зцілення запаху. На півдні Франції гісоп вирощують саме для отримання ефірної олії, яка додає солодку, трав’янисту ноту в парфумерію (деякі кажуть, що це схоже на Лаванду) та має протиасматичний ефект. Ціна на таку продукцію значно вище, ніж на звичайні парфуми.

Для Миколаївської області гісоп є перспективною культурою. За досвідом фахівців з ефіроолійних культур, на півдні України складнощі при вирощуванні гісопу можуть виникнути при занадто високих температурах повітря. Навіть така культура, як лаванда не витримувала шаленої спеки, яка панувала влітку на півдні цього року. Тому науковці рекомендують при вирощуванні гісопу застосовувати зрошення та притінення. Культивувати гісоп краще на площі, яка не перевищує 10 га. Для того, щоб розпочати вирощувати  цю культуру, фермеру знадобиться біля 11000 доларів на 1 га. Але такі витрати будуть виправдані, бо до всіх цінних якостей гісопу, ще можна додати те, що культура є багаторічною та росте на одному місці до 8 років. До того ж, що є не менш важливим, у гісопу практично немає ні шкідників, ні хвороб. Ще одна приваблива деталь, це те, що для обробітку лікарської рослини не потрібна спеціалізована техніка, а достатньо ручної міні техніки.

На жаль, зараз складно сказати, які сорти більш продуктивні для півдня України. Але у Миколаївському національному аграрному університеті вже проводяться дослідження з цього приводу. Одне можна сказати точно, що при правильному підході до культивування цієї культури та  правильному маркетингу, гісоп неодмінно буде користуватися не аби якою популярністю та принесе значний прибуток фермерам півдня України.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| |