Мер Вознесенська Луков вважає однією з перспектив новоствореної ОТГ збережену поливну систему у Новогригорівці

19 сентября, 2018

Повністю справна і працююча поливна система збереглась у селі Новогригорівка, яка наразі увійшла у склад новоствореної Вознесенської ОТГ. У цьому велику перспективу для розвитку громади бачить міський голова Вознесенська Віталій Луков.

Чим більше я знайомлюсь з Новогригорівкою, тим більше я на цьому зупиняюсь – вони зберегли поливну систему, у них є водозабір, при чому комунальний. Є водозабір, є водонакопичувачі, є поливні землі. Їх набагато легше розвивати, ніж будувати нове, – вважає Луков.

На його думку, таким чином можна буде вплинути на проблему скорочення аграрного бізнесу на території Миколаївщини.

Якщо вдасться залучити гарний бізнес, який тікає з Миколаївської області, і зробити їм комфортні умови, ми зможемо залучити поливне овочівництво і переробку. А це якраз робочі місця і можливість затримати людей на цій території, – впевнений мер.

Також, враховуючи той факт, що поряд протягнулась річка Південний Буг, можна розраховувати на поливні землі. Адже цей факт на сьогодні є одним із найважливіших для переробників, щоб самостійно вирощувати культури.

Зараз переробники не заходять  на територію, якщо немає можливості вирощувати самому. Є якась гарантія, що буде сировина. Тому що, якщо ти збудуєш завод і будеш чекати, поки бабусі тобі по кілограму знесуть овочі – несерйозно. А це мають бути потужні підприємства, які забезпечать людей робочими місцями, – продовжує Віталій Луков.

Він вважає, що якщо такі можливості створити протягом майбутніх п’яти років – це був би гарний результат для Вознесенської об’єднаної громади.

Новости по теме

| | |