«Росток-холдинг» збільшив потужності для сушіння сільгоспкультур

19 сентября, 2018

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшила потужності для сушіння сільськогосподарських культур на своїх елеваторних комплексах в м. Ічня (Чернігівська область) та м. Глухів (Сумська область). Про це повідомляють у прес-службі компанії.

«Основу нашої сівозміни складають кукурудза і соя. Врожайність обох культур є високою та має стійку тенденцію до зростання. Тому потреба в нарощуванні потужностей з сушіння вирощеного зерна є очевидною. Тим більше, що кукурудза в північному регіоні надзвичайно енергоємна культура, зокрема і через високу вологість зерна, що надходить з поля. Окрім того, збільшення потужностей з сушіння дозволить пришвидшити темпи збору врожаю за менших втрат та з хорошою якістю, а також підготуватися до наступного посівного сезону завчасно», — коментує  Ярослав Штика, Директор з розвитку елеваторних господарств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Зокрема, на елеваторі в м. Ічня змонтовано додаткову сушарку Brock MEYER 2400S. Також встановлено додаткову очисну вежу та введено в дію додаткову завальну яму.

На елеваторі в м. Глухів додана секція на одній із сушарок фірми «Mega».

По завершенню реконструкції загальні потужності групи з сушіння кукурудзи складуть понад 7 тис. тонн/добу.

Новости по теме

| | |