На Херсонщині розпочато будівництво заводу з фасування мінеральних добрив

18 сентября, 2018

На Херсонщині, а саме в Каховці, починається реалізація нового інвестиційного проекту вартістю в 7 млн. доларів США. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

«Міжнародна компанія «ТерраТарса» побудує комплекс для прийому, зберігання, змішування і фасування мінеральних добрив. Відкриття першої черги планується вже до кінця поточного року. Буде створено близько 80 робочих місць», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 18 вересня, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв разом з генеральним директором ТОВ «ТерраТарса» Андрієм Гоголєвим було розпочато будівництво комплексу з символічної заливки фундаменту.

«Реалізацця такого масштабного проекту потребує підтримки місцевої влади на кожному етапі впровадження, тому було вирішено укласти Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та товариством «ТерраТарса України» і створити робочу групу по супроводу будівництва комплексу, до складу якого входять представники місцевих органів влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Це дозволить в рамках чинного законодавства усунути будь-яку проблему в процесі будівництва», — зазначає Гордєєв.

Підписати цю угоду планується під час традиційного для Херсонщини Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який відбудеться 21 вересня в Києві.

Новости по теме

| | | | |