У школи і фермерського господарства на Миколаївщині забрали землю за її незаконне користування

14 сентября, 2018

У Первомайському районі повернули у власність держави ділянку землі площею 34 га вартістю 800 тисяч грн, яку незаконно використовувала школа і фермерське господарство. Про це повідомляється у прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Всупереч вимогам земельного законодавства Мигіївська загальноосвітня школа після закінчення терміну дії договору оренди землі, укладеного з Первомайською РДА, і договору суборенди, укладеного освітньою установою з фермерським господарством, втративши право користування спірною земельною ділянкою, продовжувала безпідставно використовувати земельну ділянку державної форми власності.

«Неповернення земельної ділянки після закінчення терміну дії договору оренди землі унеможливлював її використання власником, порушувало інтереси держави і стало однією з підстав для їх захисту органами прокуратури шляхом пред’явлення позову, який був задоволений в повному обсязі», – йдеться у повідомлені.

На виконання рішення суду вказану земельну ділянку згідно з актом прийому-передачі повернуто державі в особі Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області, на сьогодні проведена його перереєстрація.

Новости по теме

| | | |