В агрохолдингу «Мрія» підтвердили продаж всіх активів Саудівській компанії

13 сентября, 2018

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) сьогодні оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку. Сума та умови угоди не розголошуються. Про це повідомляється прес-службою агрохолдингу.

Зазначаєтся, що завершення угоди стане можливим після одержання дозволу Антимонопольного комітету України і виконання інших типових для подібних транзакцій умов. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC — Continental Farmers Group (CFG).

«Після дефолту «Мрії» її кредитори стали власниками бізнесу та протягом трьох років підтримували компанію, надаючи їй значний робочий капітал. Фактично, вони врятували агрохолдинг від банкрутства: реструктуризували $1,1 млрд боргу, зберегли робочі місця й відновили виробничу діяльність компанії. Але кредитори, що стали акціонерами «Мрії» волею обставин, не є сільськогосподарськими підприємцями та розуміють, що для подальшого розвитку та благополуччя компанії необхідний стратегічний профільний інвестор, що володіє достатньою експертизою та ресурсами для виведення «Мрії» на якісно новий рівень», — говорить директор-керівник Rothschild & Co Джованні Сальветті.

Представник покупця, голова правління SALIC UK Халід Алабуді стверджує, що сьогоднішнє придбання «Мрії» ідеально походить під інвестиційні критерії SALIC UK, а необхідні для компанії інвестиції забезпечать довгострокову рентабельність цього чудового активу.

Генеральний директор компанії «Мрія» Саймон Чернявський зазначає, що прихід глобального стратегічного інвестора, сфокусованого на сільському господарстві — ідеальний варіант для успішного майбутнього «Мрії».

«Наш новий акціонер готовий інвестувати в успішний розвиток компанії, впроваджуючи перевірену експертизу та найвищі стандарти корпоративного управління. Одночасно ця угода дозволить ”Мрії” забезпечити стабільне та довготермінове майбутнє для працівників, а також виконувати всі зобов’язання перед партнерами, пайовиками й громадами», — прокоментував він.

Новости по теме

| |