На Миколаївщині фермер незаконно зайняв 26 га землі, щоб засіяти їх соняшником

12 сентября, 2018

У Миколаївській області встановлено факт самовільного зайняття земельної ділянки площею 26 га пасовищ на території Доманівського району без належних правових підстав. Про це повідомляють в прес-службі прокуратури.

Встановлено, що в травні поточного року місцевий житель, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв вказану земельну ділянку і засіяв соняшником. Як наслідок, зазначеними протиправними діями викликано державі збитків в розмірі 32 тис. грн.

Реагуючи на порушення, посадовою особою Держгеокадастра в Миколаївській області зазначена особа притягнута до адміністративної відповідальності з вимогою сплатити до бюджету завдані збитки і звільнити в місячний термін самовільно зайняту земельну ділянку.

Незважаючи на це, місцевий житель продовжив незаконно використовувати земельну ділянку, що підтверджується відповідними актами обстеження та інформації сільської ради. Зазначене стало підставою для подачі місцевою прокуратурою в Доманівського районного суду позову про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 26 га пасовищ вартістю понад 100 тис. грн.

Новости по теме

|