На Эланиччині фермерське господарство незаконно користувалось сільгоспземлею протягом двох років

11 сентября, 2018

Одним з фермерських господарств у порушення вимог законодавства щодо порядку набуття та оформлення прав на землю, за відсутності жодних правових підстав, використовується земельна ділянка сільськогосподарського призначення, розташована у Єланецькому районі області, для здійснення фермерської діяльності та отримання прибутку. Даний факт був установлений Прокуратурою Миколаївської області.

Це стало підставою для звернення Вознесенською місцевою прокуратурою до господарського суду області з позовною заявою про зобов’язання фермерського господарства повернути державі земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 30 га вартістю близько 800 тис. грн., яку останнє безпідставно використовує 2 роки.

Проте, судом позовну заяву повернуто у зв’язку із недоведеністю прокурором наявності порушень інтересів держави у даному випадку, що виключає можливість звернення з таким позовом до суду.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора Одеський апеляційний господарський суд погодився з позицією щодо наявності підстав для захисту інтересів держави прокурором та 06.09.2018 скасував незаконну ухвалу суду про повернення позову.

Новости по теме

| | |