Делегація інспекторів КСА відвідала господарство ДРХ на Одещині та ознайомилась с держконтролем в Миколаївському порту

7 сентября, 2018

Місія КСА з оцінки системи контролю за вирощуванням живої ВРХ та ДРХ завершила свою роботу в Україні. Повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Так, з 03 по 06 вересня в Україні працювала делегація інспекторів Королівства Саудівська Аравія, яка провела оцінку системи контролю за вирощуванням та утриманням живої великої (ВРХ) та дрібної рогатої худоби (овець) (ДРХ) з метою можливості експорту цих тварин на ринок КСА.

Місія Королівства Саудівська Аравія ознайомилася зі структурою, функціями та повноваженнями Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та її територіальних органів, роботою Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, вивчили систему державного контролю за утриманням та експорту ВРХ та ДРХ, системою ідентифікації та реєстрації живих тварин.

Крім того, члени саудівської делегації відвідали господарства з утримання ВРХ у Сумській та ДРХ – в Одеській областях, а також ознайомилися з системою державного контролю під час експорту в порту м. Миколаїв.

Новости по теме

| | |