«НІБУЛОН» експортував рекордну кількість зерна

7 сентября, 2018

З початку нового 2018/19 МР компанія «НІБУЛОН» вже експортувала близько 965 тисяч тонн збіжжя. Якщо порівнювати аналогічні періоди в попередні роки, це найбільший показник за весь час діяльності компанії. Попередній максимум був досягнутий ще  у 2015/16 МР і склав більше 915 тис. тонн, повідомляє прес-служба компанії.

Найбільші досягнення «НІБУЛОН» продемонстрував у серпні – більше 530 тисяч тонн відвантаженого збіжжя. До цього часу компанія не перевищувала рекордний показник серпня 2013 року у 430 тис. тонн.

«Незважаючи на щорічне зростання кількості експортерів (2088 компаній у 2017 році), «НІБУЛОНу» вдається залишатися на лідерських позиціях, що свідчить про дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства. Слід також відзначити і збільшення обсягів річкових вантажоперевезень для оптимізації внутрішньої логістики як конкретні кроки, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності української сільгосппродукції на світовому ринку», — йдеться в повідомленні.

Щодо географії експорту, частка країн Азії в структурі сумарного експорту компанії склала  64,5% проти 47% у 2016/17 МР. Така позитивна динаміка підтвердила правильність обраного компанією курсу на розвиток східних напрямків збуту продукції, що відповідає кон’юнктурі  світового ринку. Тільки частка Китаю минулого року зросла з 2,5 до 17,6%.

Також варто відмітити повернення компанії до роботи з ринком Південної Кореї, куди було відправлено близько 200 тис. тонн продукції, у той час коли в попередньому МР контрактів з цією країною не було.

Стабільно потужною залишається доля експорту компанії «НІБУЛОН» до Індонезії. Уже другий рік поспіль, незважаючи на надскладні вимоги до якості та фітосанітарного стану вантажів, компанія долає відмітку в 12 % від загального експорту до цієї країни та продовжує нарощувати оберти, а також залучати нових клієнтів.

Новости по теме