«Аграрний сектор є одним з найбільш привабливих для залучення інвестицій», – Шеремета

5 сентября, 2018

Запуск нового сучасного насіннєвого заводу міжнародної компанії «Байєр» підтверджує те, що в Україні створені всі необхідні умови для залучення інвестицій і аграрний сектор є одним з найбільш привабливих. Реалізація цього проекту сприятиме розвитку високотехнологічного аграрного виробництва та закріпленню позицій країни на світовому ринку насіння.

Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час урочистого відкриття насіннєвого заводу компанії «Байєр» (Монсанто) у с. Почуйки Житомирській області,  5 вересня.

«Інвестиції в аграрний сектор і, зокрема, в насінництво, дозволяють виробникам застосовувати сучасні технології у рослинництві, що в цілому сприятиме підвищенню врожайності сільськогосподарських культур та збільшенню їх валових показників», – сказав Віктор Шеремета.

Він додав, що окрім забезпечення аграріїв високоякісним насінням, новий завод – це нові робочі місця, наповнення місцевого бюджету та розвиток регіону. Так, завод забезпечить 85 постійних та 220 сезонних робочих місць для виробництва, зберігання та вчасної дистрибуції 750 тисяч посівних одиниць насіння кукурудзи щорічно.

Підприємство, до складу якого входитимуть дві сушарки для насіння та логістичний центр, розпочне роботу у посівному сезоні 2019 року. Завод має високий рівень автоматизації та комп’ютеризації виробничих процесів, устаткований обладнанням провідного світового постачальника Cimbria. Його потужності постачатимуть насіння кукурудзи 2,5 тисячам українських господарств. У майбутньому планується розширення діяльності заводу, в тому числі й постачання на міжнародні ринки.

Новости по теме

| |