На Одещині розпочнуть процес модернізації українського зрошення

5 сентября, 2018

Нижньодністровська зрошувальна система в Одеській області стане першою в Україні, з якої розпочнеться модернізація зрошувальних систем в Україні. Про це повідомляють у Міністерстві екології та природних ресурсів.

Отриманий досвід планують запроваджувати надалі для модернізації зрошувальних систем, які здебільшого зосереджені на півдні України.

Проект реконструкції зрошувальних систем в Україні реалізується у рамках співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Мінприроди. Загальну координацію спільних зусиль за цим проектом доручено здійснювати Н2Офісу.

Вже погоджено виконання базового технічного й енергетичного дослідження Нижньодністровської зрошувальної системи, а також розробку Програми пріоритетних інвестицій.

Технічне дослідження проекту здійснює консорціум компаній RAMBOLL Danmark A/S (Данія), ТОВ «ЕСКО Екологічні Системи» (Україна) й Інститут водних проблем і меліорації НААН, які стали переможцями конкурсу на виконання завдань, визначених ЄБРР.

Експерти консорціуму вже здійснюють дослідження стану Нижньодністровської зрошувальної системи. Результати дослідження будуть презентовані у жовтні.

Новости по теме

| | | | |