Технологія виробництва томатної пасти на заводі «Східний»

4 сентября, 2018

27 серпня Президент України Петро Порошенко приїхав у Снігурівку аби запустити завод «Східний» групи компаній Agrofusion на повну потужність. Щоб розуміти, як саме працює завод і на що орієнтується, нам показали місцеву технологію виробництва томатної пасти.

Роботу заводу запустили ще 18 січня 2017 року, а через 9 місяців завод запрацював вже у тестовому режимі. Наразі ж він працює на повну потужність, яка дорівнює переробці 4 тисяч томатів на добу. Загалом за сезон, який триває 2 місяці, завод переробляє 250 тисяч тонн томатів, запевняє технолог виробництва.

Томати везуться з власних полів, які розташовані в радіусі 35 км від самого складу. Безпосередньо виробництво томатної пасти починається із вхідного контролю, на який приїжджають всі вантажівки, які привозять томати для переробки. Тут у лабораторії відбувається вимір якості томатів, після чого ця інформація надходить на завод для подальшого планування виробництва томатної пасти. Коли якість схвалена, вантажівки переміщуються на зважувально-ваговий комплекс. Там вони зважуються і направляються у буфер, де чекають часу свого розвантаження.

Після буферу вантажівки надходять в зону розвантаження, де цей процес відбувається за допомогою водяної гармати, кудою вимиваються всі томати із кузова вантажівки та по гідрожолобам надходять безпосередньо на завод. Томати проходять через мийні ванни, в яких томати миються за допомогою стисненого повітря. Потім їх по елеваторам піднімають на сортувальні столи. На заводі сортування відбувається автоматично та в ручному режимі. Автоматично томати сортують за допомогою фотоелемента, в подальшому томати відправляються на сортувальний стіл, де люди вже у ручному режимі вибирають томати, які необхідні для виробництва.

Технолог зазначає, що вода, яка використовується для вимивання, розвантаження вантажівок та для транспортування томатів на завод є оборотною. Тобто, на заводі є закритий водний цикл: вся вода очищається на комплексі і таким чином ми економимо використання води. Вже безпосередньо для миття томатів та перед їх подальшим виробництвом використовується спеціально підготовлена питна вода.

Після сортування томати надходять у баластний танк, де самі помідори подрібнюються та підігріваються за двома технологіями: «Cold Break» – той випадок, коли ї м’якоть підігрівається до 65°-75°C, або ж «Hot Break» – до 85°-100°C. Вони використовуються в залежності того, яка технологія в подальшому буде використовуватись для виготовлення томатної пасти.

«Після підігрівання томатна пульпа проходить через протирання, яке відбувається шляхом протискання томатної пульпи. На цьому етапі пульпа перетворюється на томатний сік. Всі волокна, шкіра та насіння виходять як органічні добрива у вигляді жмиха. В подальшому томатний сік необхідно перетворити на томатну пасту шляхом проварювання внаслідок концентрації води у самому соку. Варення відбувається за допомогою перед концентраційної установки, а в подальшому у вакуумно-випарній установці, яка складається з трьох етапів, завдяки яким відбувається поступове збільшення концентрації томатної пасти. Після того, як томатна паста пройшла концентрування, згідно із специфікацією клієнта, томатна паста стерилізується і фасується в бочки вагою 220 літрів», – розповідає технолог.

У  приміщеннях заводу також знаходиться кімната контролю виробництвом, де всі дані транслюються в в режимі реального часу, а оператори мають можливість вносити необхідні корективи. Поряд розташовані стерилізатори, у яких стерилізується томатна паста за температурою близько 100°C.

«Після стерилізації томатної пасти вона пакується в асептичні мішки вагою 220 літрів. Ці мішки пакуються у бочки і накриваються кришкою. Після пакування на одному бідоні знадиться 4 бочки, які відправляються на склад для зберігання. Безпосередньо перед відвантаженням клієнту відбувається передпродажна підготовка, під час якої всі бочки відкриваються, відбувається перегляд якості і надійності самого асептичного мішка і самої бочки. Якщо все відповідає нормам, бочка знову запаковується, закривається і відправляється безпосередньо до клієнту», – завершує розповідь технолог.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман подивився як в Миколаєві роблять томатну пасту.

Новости по теме

| | | | | | |