Аграрний комітет підготував 46 законопроектів до розгляду депутатами ВР

4 сентября, 2018

Комітет передав на розгляд Верховної Ради України 46 законопроектів, які комітет рекомендує прийняти. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови комітету Олександр Бакуменко.

«Найбільш важливі з цих законопроектів спрямовані на приведення українського законодавства у відповідність до положень законодавства Європейського Союзу, а також удосконалення правового регулювання земельних відносин», – написав Бакуменко.

Він нагадав, що згідно з попередньо сформованим порядком денним, цього тижня стоять підготовлені до другого читання законопроект № 4532 (про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру), та законопроект № 7060 (щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності).

Окрім цього, Бакуменко виступив з проханням включити до розкладу пленарних засідань Верховної Ради на цей пленарний тиждень або на наступний пленарний тиждень (з 18 по 20 вересня 2018 року) підготовлений до розгляду у другому читанні законопроект № 3157 (щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками).

Новости по теме

| | |