Ціни на живець свиней продовжують зростати

1 сентября, 2018

Ціни на ринку живця продовжують поступовий рух у бік зростання. Про це повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України» за результатами моніторингу закупівельних цін на свинину живою вагою та очікувань м’ясопереробників.

За інформацією аналітиків, попереднього тижня представники м’ясопереробної галузі очікували, що середня ціна на живець свиней коливатиметься в межах 46,5-47 грн/кг.

«Втім, фактична середньоринкова позначка тяжіла до рівня 47,5 грн/кг. Тож за відгуками виробників свинини прогнози стосовно здороження підтримав дещо активніший попит з боку заготівельників. Останнє на тлі по-літньому обмеженої пропозиції кондиційних свиней вплинуло на настрої операторів, тож більшість переробників переглянули цінові очікування на початок вересня», — йдеться у повідомленні.

В асоціації кажуть, що дві третини представників м’ясопереробної галузі вважають, що середя ціна на ринку живця у перші осінні дні не буде нижчою за її поточний рівень, а понад третина опитаних не виключає можливість її на ближення до 48 грн/кг та вище.

Не дивлячись на цьоготижневу стабільність закупівельних цін на свинину в країнах ЄС, бар’єрну ціну «входу» імпортної сировини також скорегували на півгривні в наслідок зміни валютних курсів.

Новости по теме

| | |