Компанія «Bunge Украина» вперше розпочала переробку сої в Україні

31 августа, 2018

За липень на ТОВ «Європейська транспортна стивідорна компанія» в місті Миколаєві, що входить до складу компанії «Bunge Украина», було перероблено близько 10 тисяч тонн соєвих бобів. У загальному обсязі переробки олійної за звітний місяць частка підприємства склала близько 13%.

Варто зазначити, що «Bunge Украина» до переробки сої в Україні приступила вперше, працюючи до цього лише з соняшником і займаючи одну з лідируючих позицій на даному ринку. При цьому в світовому масштабі корпорація Bunge Ltd. є найбільшим в світі переробником олійних культур, головним чином соєвих бобів.

Як повідомляється в квартальному фінансовому звіті Bunge Ltd., в першому півріччі 2018 року в усіх регіональних підрозділах корпорації маржинальність переробки сої демонструвала позитивну динаміку. Це було обумовлено такими факторами, як високий попит на соєвий шрот, обмеженість потенціалу переробки сої у зв’язку з істотним скороченням її виробництва в Аргентині і, з іншого боку, підвищення доступності соєвих бобів походженням з США на тлі торгових переговорів з Китаєм. У другому півріччі прогнозується подальше зростання маржинальність соєвої переробки.

Новости по теме

|