«Просив би всіх експертів не піаритись на неперевірених фактах», – Апостол щодо підпалу поля французького винороба

28 августа, 2018

Радник міністра МВС України Михайло Апостол висловився з приводу інформації щодо підпалу виноградників в Одеській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Одещині у французького винороба Крістофа Лакарена згоріло поле бур’яну – він стверджує, що це був виноградник.

«Щодо інформації про підпал виноградників французького винороба Лакарена в Одеській області. Хоч, хто тут побачив виноградник, я не знаю. У поліції перевіряють заяву про підпал», – ставить під сумнів ситуацію з підпалом Апостол.

Як повідомила прес-служба Головного управління Нацполіції в Одеській області, на місце події прибула слідчо-оперативна група. Під час огляду встановлено, що територія, на якій сталася пожежа, перебуває за межами населеного пункту. Зовні вона схожа на занедбані виноградники, порослі сухою травою. У деяких місцях виноградника присутні сліди вигорілої сухої трави. При цьому кущі винограду не пошкоджені. Під час огляду місця події сторонніх предметів, пально-мастильних або легкозаймистих речовин не виявлено.

На думку ж самого радника міністра МВС в тому, що сталось, присутня господарська суперечка, яка виникла декілька років тому.

«Причина: у частини паїв термін договору закінчився і власники не бажають його продовжувати ,а частина хоче розірвати договор, оскільки їх не влаштовує мала орендна плата .Так що я б просив усіх «експертів « особливо не піаритися на неперевірених фактах», – пише Михайло Апостол.

Нагадаємо, раніше на Одещині фермер втратив 20 га урожаю внаслідок пожежі.

Новости по теме

| | | |