Екологічна катастрофа: на Миколаївщині масово гине риба ФОТО ВІДЕО

28 августа, 2018

27 серпня жителями Миколаєва було зафіксовано черговий факт масової загибелі риби в річці Південний Буг в районі села Лупарево. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Сергій Дубатов.

«Це катастрофа. 27.08.2018. МИКОЛАЇВ», – написав він і розмістив фотографії.

І це далеко не перший випадок масового замору риби на Миколаївщині. Численні факти загибелі рибних біоресурсів були зафіксовані протягом усього серпня місяця.

Раніше, 25 серпня, в Дніпро-Бузькому лимані в річці Південний Буг загинула величезна кількість риби. Про це розповіли місцеві жителі в групі «Риболовля в Миколаєві» в соціальній мережі Facebook.

Posted by Андрей Мороз on 2018 m. Rugpjūtis 24 d., Penktadienis

А 24 серпня в тому ж районі знову був зафіксований масштабний замор риби. Про це у соцмережі написав Валерій Бобровський.

«20 серпня біля с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області в акваторії Бузького лиману був зафіксований випадок масової загибелі водних біоресурсів. На обстеженій території 1200 м2 було виявлено 72000 екз. загиблого бичка, розміром від 9 до 15 см, і 12 000 екз. креветки», – повідомив Миколаївський рибоохоронний патруль.

17 серпня був зафіксований замор риби в районі с. Костянтинівка Новоодеського району.

13 серпня на міському пляжі «Стрілка» у Миколаєві також був виявлений факт масового замору бичка.

Фахівці стверджують, що риба загинула від отруєння сірководнем, рівень якого в воді значно виріс в результаті забруднення річки Південний Буг. В результаті досліджень в воді встановлено перевищення вмісту аміаку і нітритів.

Та таке лихо торкнулися не лише Миколаївщини. Подібні випадки масового мору риби сталися в Київській, Черкаській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Херсонській, Житомирській та Полтавській областях.

Експерти Асоціації риболок України зазначають, що основна причина більшості випадків загибелі риби – це змита дощами з полів хімія. Потрапляючи в водойми, вона як «напалм» випалює в них все живе.

Posted by Андрей Мороз on 2018 m. Rugpjūtis 24 d., Penktadienis

Posted by Валерий Бобровский on 2018 m. Rugpjūtis 24 d., Penktadienis

Нагадаємо, 24 липня на Миколаївщині в ставку загинула риба через мілководдя і високу температуру.

Новости по теме

| |