Експорт плодово-ягідної продукції за перше півріччя приніс Україні $100 млн

28 августа, 2018

Держпродспоживслужба здійснює заходи з диверсифікації експорту продукції рослинного походження, зокрема плодово-ягідної продукції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У першому півріччі поточного року за даними Держстату експортувала плодово-ягідну продукцію до понад 50 країн світу, у тому числі до країн Європейського Союзу, Євразійського союзу (крім РФ), Африки, Європи та ряду країн Азії. Експорт здійснюється  з урахуванням фітосанітарних вимог країни призначення.

За підсумками першого півріччя 2018 року Україна експортувала плодово-ягідної продукції на суму $100 млн, що на 59% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

«Завдяки членству України в Світовій організації торгівлі та Міжнародній конвенції захисту рослин експорт продукції рослинного погодження може здійснюватися безперешкодно за умови виконання фітосанітарних вимог країни імпорту. Поряд з цим є ряд країн, імпорт сільгосппродукції рослинного походження до яких потребує інспектування та підписання міжнародних договорів», — йдеться в повідомленні.

 

Новости по теме

| | |