На Снігурівщині фермер незаконно використовував землю сільгосппризначення, за що сплатив 60 тис грн

23 августа, 2018

У Миколаївській області голова фермерського господарства користувалась зазначеною ділянкою без оформлення належним чином правовстановлюючих документів. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Миколаївської області.

В результаті було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 197-1 КК України за фактом самовільного зайняття земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 51 га, розташованої на території Суворської сільської ради Снігурівського району.

Під час досудового розслідування встановлено, що голова фермерського господарства користувалась зазначеною ділянкою без оформлення належним чином правовстановлюючих документів, що є грубим порушенням вимог земельного законодавства.

У рамках кримінального провадження місцевою прокуратурою ініційовано проведення перевірки дотримання вимог земельного законодавства фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, якими встановлено розмір шкоди, заподіяної в результаті самовільного зайняття земельною ділянкою.

Наразі, з метою усунення порушень земельного законодавства, правопорушником до бюджету територіальної громади сплачено 60 тис грн за шкоду, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки державної форми власності.

Новости по теме

| | |