«Для нас це непродуктивні витрати», – Вадатурський про відправлення кавунової баржі до Києва своїми силами

22 августа, 2018

Відправлення кавунової баржі до Києва по Дніпру компанії «Нібулон» не вигідне через непродуктивні перевезення. Про це заявив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський під час завантаження кавунів на баржу.

Нагадаємо, у вівторок, 21 серпня, на Херсонщині завантажували кавунову баржу до Києва. Спочатку дата відвантаження кавунів планувалася на 1-8 серпня, але через погодні умови терміни відправки баржі відклали.

«Ми планували привезти кавуни до Києва, зразу, безпосередньо. Ми сіли, підрахували, і зрозуміли, що якщо ми будемо везти до Києва, то нам треба буде платити за причальні споруди, нам треба вивчати глибини для того, щоб ми потрапили до Києва, нам треба буде сплачувати річковому порту за послуги. В даному випадку ми повинні були сплачувати за перевезення до Києва і зворотнім шляхом, а для нас це непродуктивні витрати», – розповів Вадатурський.

За його словами, через ці непродуктивні витрати вартість перевезення вантажів баржами «Нібулона» здорожчала б на 1 гривню 70 копійок на кілограм вантажу. Відтак, було вирішено везти херсонські кавуни баржею не до самого Києва, а до міста Переяслав-Хмельницький Київської області, де у компанії «Нібулон» є термінал.

«Таким чином, ми скоротили, зменшили плату на перевезення. У Переяслав-Хмельницькому ми відвантажуємо кавун, і будемо забирати нашу сільгосппродукцію», – сказав Вадатурський.

Новости по теме

| | |