Осіння посівна знаходиться під загрозою: заводи Ostchem почали підготовку до зниження виробництва добрив через брак вагонів

21 августа, 2018

Станом на 21 серпня 2018 року «Укрзалізниця» не відновила подачу залізничних вагонів на хімічні підприємства холдингу Ostchem, що входить в Group DF. Через це заводи холдингу почали підготовку до зниження виробництва. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що без наявності вагонів український АПК ризикує недоотримати значну частину добрив до осінньої посівної.

«Після оприлюдненого 17 серпня звернення керівників підприємств Ostchem за період з 17 по 21 серпня на підприємство Черкаський «Азот» із заявлених 150 вагонів було поставлено всього 2 (1%), «Рівнеазот» із заявлених 75 отримало тільки 15 (20%)», – підкреслили в компанії.

Через обмеженість складських приміщень, куди заводи тимчасово відвантажують випущену продукцію, підприємства вже почали підготовку до зниження виробничих потужностей і подальшої повної зупинки виробництва.

20 серпня 2018 року Союз Хіміків України також звернувся з відкритим зверненням до Голови Уряду України Володимира Гройсмана з проханням ініціювати створення робочої групи із представників Уряду, «Укрзалізниці», асоціацій хіміків і аграріїв для встановлення контролю, щодо забезпечення рухомим складом хімічних підприємств і своєчасним вивезенням виробленої продукції.

«Якщо в найближчі дні «Укрзалізниця»не поновить постачання вагонів на хімічні підприємства в необхідній кількості, Ostchem має намір звернутися в правоохоронні органи для проведення розслідування ситуації, що склалася, а також ініціювати відставку керівництва «Укрзалізниці» за зрив осінньої посівної кампанії і блокування роботи хімічних підприємств», – повідомили в компанії.

Нагадаємо, що через закриття «Укрзалізницею» станцій тисячі тонн зерна залишаються заблокованими.

Новости по теме

| | |