Аби утримувати виноградники фермери вирощують культури-донори або на Півдні цього року знищать понад 1000 га винограду

22 августа, 2018

Утримання виноградників стало дорогим задоволенням. Якщо раніше оптовики скуповували врожай по $2, а часом ціна доходила й до $3-3,5, зараз пропонують в сезон лише 5 грн. При цьому витратна частина – пальне, хімікати, добрива, заробітна плата — зросла в рази. Тому аби утримувати виноградники, фермери вирощують часник та інші культури-донори. Фермер із Токмацького району Запорізької області Іван Захаренко вважає, що копромислове та одноосібне виноградарство України можна відродити лише шляхом створення масштабної мережі переробних підприємств.

Іван Захаренко є автором популярного сорту Любаша, який користується великим попитом в Україні та за кордоном. Та на сьогодні вирощування столового винограду для фермера перетворилося швидше на хобі, ніж на бізнес. Хоча у 1990-х, коли він починав тільки займатися виноградорством, справа видавалася більш ніж перспективною. Оптовики забирали виноград для Криму по $2 за кг, а часом ціна доходила до $3-3,5, зараз пропонують по 5 грн/кг, а витрати хімікати, добрива, пальне, зарплата збільшилися в рази.

Аби утримувати виноградник, фермер вдався до вирощування так званих «культур-буксирів» або «донорів». Вдалим варіантом виявився часник. Зараз Захаренко вирощує його на площі 20 га, тоді як виноградом засаджено 7 га. Планують отримати статус насіннєвого господарства по часнику.

«Сьогодні як велике досягнення чуємо про 80-відсоткову компенсацію вартості саджанців винограду, але який у ній сенс, якщо цього року у південних областях викорчують понад 1000 га, винограду. Вирощувати виноград – дуже дороге задоволення, людей вдарили по руках, їм сьогодні треба допомогти втримати хоча б те, що є», – наголошує Захаренко.

Так, ще до середини 1990-х кожне господарство Запоріжчини вирощувало виноград на площах по 80-100 га.  Консервні заводи були у Бердянську, Токмаку, Мелітополі, Приморську. І продукція розходилась на соки, джеми та вино.

«Сьогодні все знищене. І поки ця переробна мережа не відродиться, поки не будуть створені фасувальні доми, про повноцінне відродження галузі не може бути й мови. А зараз маємо катастрофу, бо не знаємо, куди подіти продукцію» – нарікає фермер.

Захаренко говорить, що ситуація могла би бути дещо іншою, якби виробники вміли домовлятися між собою щодо строків постачання продукції на ринок. Оскільки багато хто «викидає» на продаж недозрілі ягоди ще коли не закінчилася реалізація виноградуз теплиць – аби виграти декілька гривень на ціні. Далі ринок перенасичується, і ціни опускаються ще нижче.

Тому фермер залишає виноград на кущах аж до жовтня, поки не схлине з ринку ажіотаж. Для захист від сонця та птахів застосовують сітки. Торік таким чином підприємству вдалося дочекатися ціни 15 грн/кг, а завершували реалізацію вже по 20, що втроє-вчетверо більше за ціну, що зараз пропонують оптовики.

У продовженні сезону реалізації бачить сенс і Сергій Глущенко, власник СФГ «Ніка», що теж замається вирощуванням столового винограду.

«Треба думати, як розтягнути сезон постачання ягоди на ринок. Ставити теплиці? Ефект від цього сумнівний, бо на відкритому ґрунті можна одержати більшу віддачу. Мій варіант – відтягнутися з пропозицією в глиб осені. Задля цього треба підбирати пізні сорти, накривати ягоду», – говорить він.

При цьому щодо держпрограми компенсації вартості саджанців фермер також налаштований скептично.

«Для цього треба, щоб сільськогосподарське виробництво становило 75% його бізнесу. По-друге, підтримка надається лише за саджанці тих сортів винограду, які є в реєстрі сортів України, а їх всього два — Лора і Аркадія», — пояснив виноградар.

Зазначимо, що площі під виноградниками в останні роки в Україні знижуються. Якщо у 2013-му році вони оцінювалися в 67 тис. га, то зараз складають 41 тис. га. Проте урожай, зібраний у 2017-му, на 8% перевищив результат попереднього року. Досягти цього вдалося за рахунок покращення технологій вирощування. Торік урожайність винограду становила уже 99 ц/га, тоді як раніше збирали 86-92 ц.

 За матеріалами «Інфоіндустрія«

Новости по теме

| | | | | |