Мешканець Запоріжжя зі своїм ґроном 3,4 кг став переможцем конкурсу «Диво-виноград»

20 августа, 2018

Володимир Кікабідзе із Запоріжжя цього року став переможцем конкурсу «Диво-виноград», який вже 5 рік поспіль проводиться у рамках виставки-конференції «Золоте гроно України», повідомляє прес-служба UHBDP.

Конкурс відбувся у Запоріжжі 18 серпня в рамках виставки-конференції «Золоте гроно України 2018», організованої інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, який реалізується в Україні Менонітською асоціацією економічного розвитку MEDA за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Kanada).

Виноградне гроно Володимира Кікабідзе сорту «Дубовський рожевий» вагою 3,4 кг професійне журі визнало переможцем у номінації «Кращий зразок винограду за величиною та красою грона».

Загалом більше 30 виноградарів взяли участь у конкурсі «Диво-виноград», а виставку-конференцію,  відвідало близько тисячі початківців та виноградарів зі стажем.

Як відмічається, незважаючи на цінову політику, інтерес до цієї ягоди не падає. Виноградарі для отримання кращої ціни об’єднуються та створюють великі партії однорідного товару, з якими виходять на більш дохідні ринки збуту — мережі супермаркетів. Крім того, виноградарі активно займаються переробкою ягоди. Цього року на виставці «Золоте гроно України» було представлено величезну кількість зразків вина і чачі.

Нагадаємо, що у 2017 році переможцем конкурсу «Диво-виноград» став студент Миколаївської «аграрки» Руслан Панченко з гроном вагою майже 7 кг.

Новости по теме

| | | | | |